מה אירוע קונספט לעובדים?

אירועי ערב קונספט לעובדים הוא אירוע חברה נורמטיבי לחלוטין כאשר כל ההבדל בינו לבין אירוע רגיל הוא שיש בו נושא שחוזר על עצמו ומהווה את המוטיב העיקרי של הערב. יכול להיות שזה יהיה קונספט של בשר ולכן יהיו בשרים מכל מיני סוגים, יכול להיות שתהיה סדנת אלכוהול וסוגים רבים של יינות או קוקטיילים והרשימה עוד ארוכה. הקונספט יכול להיות כל מה שעולה על הדעת והוא יבוא לידי ביטוי בכל פרמטר. הוא יכול לבוא לידי ביטוי אפילו במזון, במוזיקה ובתפאורה של המקום, כולל בהזמנות לעובדים.

מה המטרה של האירוע?

המטרה של אירועי קונספט מתחלקת לשתי מטרות שונות לפי סוג השאלה. המטרה של אירוע לעובד הוא לגבש את העובדים ובכך יש עוד שתי מטרות שמסתעפות. המטרה הראשונה היא שהעובדים יהיו מרוצים ממקום העבודה ויבואו לעבודה עם חיוך וישברו את השגרה. כתוצאה מכך נגלית המטרה השנייה והיא פרודוקטיביות רבה יותר בעבודה עקב ההיכרות בין העובדים. המטרה של אירוע קונספט באופן ספציפי היא פשוט יצירת אירוע מעניין יותר שהעובדים יאהבו להגיע אליו ולא ישתעממו, בעיקר אם יש הרבה אירועי חברה תחת אותם המעסיקים.  

כיצד נחשבו על רעיון מתאים?

אירועי קונספט לחברות הופכות להיות משימות הרבה יותר קשות מהסיבה הפשוטה שיש צורך לחשוב על רעיון טוב, ולהמשיך איתו בכל פרמטר. ככל שהמוטיב יחזור על עצמו ביותר פרמטרים האירוע יהיה איכותי יותר אך זו משימה קשה מאוד שאתם חייבים לבצע עם חברות מנוסות. כמובן שאת הרעיון עצמו אתם יכולים למצוא לבד אך בסופו של דבר יש צורך לבצע אותו באופן מעשי רק עם צוות מיומן. אל תשכחו שהתכנון מצריך זמן רב שלא תוכלו להקדיש לו, אלא אם זה יגיע על חשבון שעות העבודה.

אנו ב-B&P יכולים לספק לכם את אירוע העובדים הכי טובים שיש, עם יצירתיות שלא נגמרת וכל השלבים בלי יוצא מן הכלל. זה הזמן שלכם לפנות אלינו לטלפון 03-9610041 וליהנות מארגון יסודי שתמיד יהיה שם בשבילכם עם מענה מושלם!

 

SEND
דילוג לתוכן